Mistrzostwa Polski Juniorów, Seniorów i Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Slalomie Kajakowym.

23-24.07.odbyły się Mistrzowa Polski Juniorów i Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży. Nasz Klub reprezentowali zawodnicy: Monika Liptak, Elżbieta Dębska, Przemysław Plewa, Agnieszka Liptak oraz Adam Kozub. Podczas tych zawodów zdobyliśmy jeden medal który zawisł na szyi Adama Kozuba. Dwa dobre przejazdy które wykonał Adam pozwoliły my zostać wicemistrzem Polski. Jest to dla niego wielki sukces ze względu na jego występy juniorskie (pierwszy rok juniora). W kategorii starszych juniorów mięliśmy nasze dwie zawodniczki które co roku przyjeżdżały z medalami z imprez juniorskich w tym roku nie powiodło się. Po dwóch przejazdach zajęły czwarte miejsce Elżbieta Dębska, na miejscu szóstym swoje starty ukończyła Monika Liptak. Dziewczyny również wystartowały po raz pierwszy w Juniorkach starszych.

Mistrzostwa Polski Seniorów w tym roku rozegrały się w Krakowie na torze w Tyńcu. Starty zakończyliśmy z jednym medalem w konkurencji zespołowej. Dziewczyny w składzie jak rok temu Monika Liptak, Elżbieta Dębska oraz Agnieszka Liptak zdobyły brązowy medal po ciężkiej walce z zespołem KS Start Nowy Sącz który był za naszymi. W przejazdach indywidualnych do finału zakwalifikowała się tylko Monika która walczyła również o kwalifikację na Mistrzostwa Świata Seniorów w Bratysławie. Finał tym razem dla Moniki był nieudany 50 pkt. karna na bramce 7 pozbawiły ją możliwość walki o czołową lokatę, ostatecznie zajęła 8 miejsce.

Podziękowanie dla ZEW Niedzica S.A który wspiera Monikę Liptak.